Дома2019-12-17T16:28:23+01:00
  • Rem Power banner

Алати и Машини

Брза испорака

Бесплатна достава

За нарачки над 2.000 денари.
Рок на испорака 2-3 работни дена.

Начин на плаќање

Плаќање без ризик

Плаќање при испорака.
Во готово или со кредитна картичка.

Клиентска подршка

24/7 Подршка

Помош при избор на производ.
На телефон 076/311-600

Клиент

Клиентот пред се!

Вашите барања се наш приоритет!
Тука сме за вас!

Нови производи во нашата понуда

Најпродавани

Прибор и Мерни инструменти

Продукти на попуст

Правосмукалки

Перачи под висок притисок

Пумпи и опрема за наводнување

Популарни Категории

Рачен Електричен Алат
Градинарски Алат
Апарати За Заварување
Пумпи и Опрема за Заварување
Пневматски Алат
Перачи под висок притисок
STIHL
Прибор за Електричен Алат
Рачен Алат
KLINGSPOPR Абразивни Материјали
Заштитна опрема
Скали

Топ брендови

Идеи и Совети

Регистрација на 3 Години продолжена ГАРАНЦИЈА за: