Акумулаторска Дупчалка Black & Decker EPC14CAB

Почетна/Акумулаторски алат, Рачен електричен алат/Акумулаторска Дупчалка Black & Decker EPC14CAB

Акумулаторска Дупчалка Black & Decker EPC14CAB

5,999.00 ден 5,699.00 ден

Акумулаторска Дупчалка Black & Decker EPC14CAB

14.4 V Акумулаторска дупчалка EPC14CAB со брзостезен футер до 10 мм, 2 – батерии и полнач.

Опис

Акумулаторска дупчалка Black & Decker EPC14CAB

Карактеристики и предности

 • Лесна промена на батерија.
 • Прекинувач за промена на смерот за штрафење/отштрафување.
 • Варијабилна брзина се контролира на прекиннувачот за сите видови на апликација.
 • 24 позиции за пефектно штрафење во различити материјали и со различити големини на штрафови.

Спецификација на продуктот

 • Батерија: 14.4 V
 • Капацитет: 1,0 Ah
 • Тип на батерија: NiCd
 • Димензија на футер: 10 мм
 • Тип на футер: Брзостезен
 • Број на вртежи: 0-750 / мин
 • Вртежен момент: 12.1 Nm
 • 24 позиции на подесување
 • Капацитет на дупчење во дрво 0 – 25 мм
 • Капацитет за дупчење во метал 0 – 10 мм
 • Опрема: 2-батерии, полнач.
 • Двостран битс

black+decker garancija

 

 

 

 

Гаранција на продуктот 24 месеци.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.