Акумулаторска градинарска прскалка Аgrina 20 L

Почетна/Земјоделски прскалки/Акумулаторска градинарска прскалка Аgrina 20 L

Акумулаторска градинарска прскалка Аgrina 20 L

2,499.00 ден

Акумулаторска градинарска прскалка Аgrina 20 L

Опис

Акумулаторска градинарска прскалка Аgrina 20 L

Карактеристики и предности

  • Акумулаторска градинарска прскалка
  • Капацитет на резервоарот од 20 литри
  • Ракување батериско плус рачно

 

Agrina logo

 

 

 

 

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…