Акумулаторска прскалка AGM 16 MBS

Почетна/Земјоделски прскалки/Акумулаторска прскалка AGM 16 MBS

Акумулаторска прскалка AGM 16 MBS

2,399.00 ден

Акумулаторска прскалка AGM 16 MBS

Опис

Акумулаторска прскалка AGM 16 MBS

Карактеристики и предности

  • Капацитет на резервоарот од 14 l
  • Макс.притисок 1.5 до 4.0 бари
  • Макс. температура 40 ° C
  • Батерија Ni-Cd 12V / 8 Ah
  • Конусна дизна
  • Дупла дизна

Logo villager

 

 

 

 

 

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…