Акумулаторска реципрочна пила FERM 20V RSM1020

Акумулаторска реципрочна пила FERM 20V RSM1020

3,499.00 ден

Акумулаторска реципрочна пила FERM 20V RSM1020

Опис

Акумулаторска реципрочна пила FERM 20V RSM1020

Карактеристики и предности

  • LED светло
  • Контрола на брзината
  • Брза промена на пилата
  • Акумулаторска реципрочна пила припаѓа на серијата FERM PLATFORM, една батерија и еден полнач од FERM за повеќе акумулаторски алатки
  • Батеријата не е дел од машината

Спецификација на продуктот

  • -Брзина на празен од: 0-3.000/min
  • Движење на сечилото на пила: 22mm
  • Нето тежина: 1.7 kg

Исорака

  • Само уред без батерии

 

FERM logo

 

 

 

 

Гаранција 2 години.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Go to Top