Акумулаторска ударна дупчалка FERM 20V 2.0AH CDM1138

Акумулаторска ударна дупчалка FERM 20V 2.0AH CDM1138

9,999.00 ден

Акумулаторска ударна дупчалка FERM 20V 2.0AH CDM1138

Опис

Акумулаторска ударна дупчалка FERM 20V 2.0AH CDM1138

Карактеристики и предности

 • Мотор без четкици
 • Li-lon акумулатор
 • 2 Батерии
 • LED светло
 • Футер 2 – 13 mm
 • Регулација на стезни позиции
 • 2 Механички брзини
 • Варијабилна контрола на брзина

Спецификација на продуктот

 • Напон на полначот       230-240V, 50Hz
 • Напон акумулатор        20V Li-lon (2.0Ah)
 • Брз.празен од                 0-500 и 0-2.000/min.
 • Футер                                 13mm Ø 2-13mm
 • Стезни позиции             25+1
 • Макс.вртежен момент  45 Nm
 • Тежина                              3.65 kg

Исорака

 • 2 Li-lon батерии (2.0Ah)
 • 2 битови
 • Брз полнач
 • Куфер

FERM logo

Гаранција 2 години.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Go to Top