Апарат за перење VILLAGER VHW 120 S

Почетна/Перачи под висок притисок/Апарат за перење VILLAGER VHW 120 S

Апарат за перење VILLAGER VHW 120 S

10,399.00 ден

Апарат за перење VILLAGER VHW 120 S

Опис

Апарат за перење VILLAGER VHW 120 S

Карактеристики

 • Апарати за перење на ладна вода прилагодени за чистење на разни видови нечистотии.
 • Компактни и разноврсни машини одлични за чистење на патеки, дворови, тераси, мијалници за автомобили и сервиси, скали и други површини.
 • Екстремно флексибилен, брз за склопување, со многу додатоци ќе ги исчисти дури и најупорните нечистотии.
 • Подобри перформанси за чистење со помала потрошувачка на вода.

 

Спецификации

 • Тип на мотор Индукциски електричен мотор
 • Работен напон 230 V ~ 50 Hz
 • Приклучна сила 2100 W
 • Работен притисок 110 бари
 • Макс. притисок 165 бари
 • Макс. проток 432 l / h
 • Макс. температура на водата 50 ° C
 • Должина на цревото 5 м
 • Должина на кабел 5 м
 • Тежина 20 кг

Гаранција 1 година

Logo villager

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…