Батерија FERM 20V 2.0AH CDA1136

Батерија FERM 20V 2.0AH CDA1136

1,599.00 ден

Батерија FERM 20V 2.0AH CDA1136

Опис

Батерија FERM 20V 2.0AH CDA1136

Карактеристики и предности

  • Капацитет на батерија 2.0 AH
  • Индикатор за полнење
  • Батеријата припаѓа на серијата FERM PLATFORM
  • Една батерија и еден полнач од FERM за повеќе акумулаторски алатки

FERM logo

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Go to Top