Бензински моторен тример REM BCEm 427 B

Бензински моторен тример REM BCEm 427 B

7,990.00 ден

REM POWER Бензински моторен тример Elektro maschinen BCEm 427 B 1.5kW, 41cm.

Шифра за нарачка: 4270

Опис

REM POWER Бензински моторен тример Elektro Maschinen BCEm 427 B.

 

Спецификација на продуктот

Моторен тример REM BCEm 427 B
Тип на гориво (бензин 95 и масло двотактол)
Моќ на моторот 1,5 KW
Мотор 2 тактен
Број на вртежи на моторот 8500 rpm
Косен дел со конец 41 cm
Косен дел со нож 25.5 cm
Зафатнина 42.7 cm 3
Големина на резервоар (l) 0,8 lit
Тежина: 7.7 kg

Испорака:

  • Глава со конец и нож.
  • Мерен сад за правилна мешавина на гориво.
  • Ремен за носење на машината.
  • Клуч за свеќица.

rem power

 

 

Гаранција на продуктот 12 месеци.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…