Чешма за кујна BLANCO DARAS-S

Чешма за кујна BLANCO DARAS-S

4,699.00 ден

Еднорачна усадна батерија (чешма за кујна) садопер BLANCO DARAS-S

Опис

Чешма за кујна BLANCO DARAS-S

Чешма за кујна BLANCO DARAS-S

  • Еднорачна усадна батерија (чешма за кујна) садопер
  • Со Ø 35 mm отвор во садопер
  • Kласичен дизајн
  • Висока и долга цевка за полесна работа со поголеми садови
  • Батерија со 2 црева-висок притисок со должина од 350 mm и приклучок  3/8”
  • Соодветна за мали садопери
  • Производител: BLANCO – Германија

 

Чешма за кујна BLANCO DARAS-S

 

 

 

 

 

 

Logo Blanco

 

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…