Циркуларна потезна пила FERM 1500W 210mm MSM1039

Почетна/FERM, Рачен електричен алат, Циркуларни гер пили за дрво/Циркуларна потезна пила FERM 1500W 210mm MSM1039

Циркуларна потезна пила FERM 1500W 210mm MSM1039

13,999.00 ден

Циркуларна потезна пила FERM 1500W – 210MM MSM1039

Опис

Циркуларна потезна пила FERM 1500W 210mm MSM1039

Карактеристики и предности

 • Метална плоча
 • Ласерско наведување
 • Транспарентен поклопец
 • Монтажа на работна маса
 • Косо и нагибно дотерување без алат

Спецификација на продуктот

 • Напон                                           230-240V, 50Hz
 • Моќност                                       1500W
 • Брз.празен од                             4.500/min.
 • Макс.капацитет на сечење:
 • Косина 0° нагиб 0°                   70×305 mm
 • Косина 0° нагиб 45°                  35×305 mm
 • Косина 45° нагиб 0°                 70×210 mm
 • Косина 45° нагиб 45°               35×210 mm
 • Тежина                                         13.8 kg

Испорака

 • TCT пила 210 x 30 x 2.8 mm  Z48
 • Hex клуч
 • Торба за прашина
 • Батерии за ласер
 • Заштитни очила
 • Тампони

FERM logo

 

 

 

 

Гаранција 2 години.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Go to Top