Црево полууретанско спирално 6,5×10 8м плаво 15Br VILLAGER

Почетна/Пневматски алат/Пневматски прибор и црева/Црево полууретанско спирално 6,5×10 8м плаво 15Br VILLAGER

Црево полууретанско спирално 6,5×10 8м плаво 15Br VILLAGER

1,259.00 ден

Црево полууретанско спирално 6,5×10 8м плаво 15Br VILLAGER

Опис

Црево полууретанско спирално 6,5×10 8м плаво 15Br VILLAGER

Спецификации

  • Максимален приклучок 25 бар
  • Маса 0.3кг
  • Должина 8м

 

 

Logo villager

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…