Црево VILLAGER VSH 1

1,200.00 ден

Црево VILLAGER VSH 1

Опис

Црево VILLAGER VSH 1

Карактеристики

  • Должина 7m
  • Дебелина  4mm

Logo villager

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…