Црево за воздух со конектор 10м, 15Br VILLAGER VAT PU 007

Почетна/Пневматски алат/Пневматски прибор и црева/Црево за воздух со конектор 10м, 15Br VILLAGER VAT PU 007

Црево за воздух со конектор 10м, 15Br VILLAGER VAT PU 007

699.00 ден

Црево за воздух со конектор 10м, 15Br VILLAGER VAT PU 007

Опис

Црево за воздух со конектор 10м, 15Br VILLAGER VAT PU 007

Спецификации

  • Приклучок 3/8″ 1/4″
  • Максимален притисок 15 бар
  • Маса 0.3кг
  • Должина 10м

Logo villager

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…