Еднорачна батерија за биде ROSAN JA391001

Почетна/ROSAN, Батерии за биде, Чешми и туш батерии/Еднорачна батерија за биде ROSAN JA391001

Опис

Еднорачна батерија за биде ROSAN JA391001

Еднорачна батерија за биде ROSAN JA391001

Технички податоци:

 • Еднорачна батерија
 • Монтирање на еден отвор
 • Проток на класа Z- 7 lit/min
 • NEOPERL® PERLATOR® HONEYCOMB®
 • Керамичка мешалка KEROX® 35
 • INOX сет за прицврстување
 • CSTB/KIWA заверено флексибилно приклучно црево
 • Класа на бучност I

Работни услови:

 • Максимален работен притисок: 5 bar
 • Препорачан работен притисок: 3 bar
 • Минимален работен притисок: 1 bar
 • Максимална дозволена температура: 80°C
 • Препорачана температура на вода: 60°C

 

 

Rosan logo

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…