Електрична косилка за трева BEKGER 1000W

Електрична косилка за трева BEKGER 1000W

3,490.00 ден

Нема на залиха

Електрична косилка за трева BEKGER 1000W

Шифра за нарачка: 30125

Нема на залиха

Опис

Електрична косилка за трева BEKGER 1000W

 

Спецификација на продуктот

Електрична косилка BG1000
Моќ на моторот 1000 W
Мотор Асинхрон мотор
Нож 32 cm
Зафатнина на корпа за трева 28 литри
Површина на косење до 150 m2
Нивоа на висинско подесување 3 нивоа
Тежина: 12 kg

Гаранција на продуктот 24 месеци.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.