Електропневматска дупчалка BORMANN BPH1000 620W

Почетна/BORMANN, SDS PLUS Торни, Рачен електричен алат/Електропневматска дупчалка BORMANN BPH1000 620W

Електропневматска дупчалка BORMANN BPH1000 620W

3,899.00 ден

Електропневматска дупчалка BORMANN BPH1000 620W

 

Опис

Електропневматска дупчалка SDS + BORMANN BPH1000 620W

 

Спецификација на продуктот

Произведувач BORMANN
Модел BPH1000
Прифат на глава SDS PLUS
Моќност 620 W
Големина на бургија до 24 mm
Јачина на удар 2.2 J
Број на вртежи во празен од 0-870 / min
Тежина 2.4 kg

 

Bormann logo

 

 

 

Гаранција на продуктот 24 месеци.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.