Гарнитура алат MAKITA со 227 парчиња во куфер

Почетна/Рачен алат/Гарнитури на алат/Гарнитура алат MAKITA со 227 парчиња во куфер

Гарнитура алат MAKITA со 227 парчиња во куфер

9,999.00 ден

Гарнитура алат MAKITA P-90532 со 227 парчиња во куфер.

Опис

Гарнитура алат MAKITA со 227 парчиња во куфер

Спецификација на продуктот

Гарнитура алат MAKITA P-90532 со 227 парчиња во куфер

 • 12 парчиња комбинирани клучеви, CRV, Sголемина:: 6/8/10/11/12/13/14/15/16/17/18/19MM
 • 8 парчиња FHEX клучеви, CRV, BLACK OXIDE, големина: 1.5 ~ 8MM
 • Магнетен држач, Carbon steel
 • 1/4″ рачка ( 72T ) & 1/2″ рачка ( 72T)
 • 10 парчиња насаден клуч со држач 50BV30,  големина: 5/5.5/6/7/8/9/10/11/12/13MM
 • 13 парчиња 1/4”DR. насаден клуч, CRV, големина: 4/4.5/5/5.5/6/7/8/9/10/11/12/13/14MM
 • 11 парчиња 1/2”DR. насаден клуч CRV, големина:15/16/17/19/20/21/22/24/27/30/32MM
 • 1/4” парчиња Coupler, CRV
 • 5 парчиња 1/4”DR. E-Socket CRV големина: E4/5/6/7/8
 • 6 парчиња 3/8”DR. E-Socket, CRV, големина: E10/11/12/14/16/18
 • 3 парчиња 1/2”DR. E-Socket CRV големина: E20/22/24
 • 6 парчиња . 1/2”DR. насаден клуч за свеќици, CRV, големина: 16/21MM
 • 1/4”DR. рачка, CRV
 • 2 парчиња 1/4”DR. продожеток, CRV, големина: 2″ & 4″
 • 2 парчиња 1/2”DR. продожеток, CRV, големина: 5″ & 10″
 • 1/4”DR. лизгачка Т- рачка, CRV
 • 1/2”M X 3/8”F 3 адаптер
 • 1/4″DR. & 1/2″ DR. универзален држач, CRV
 • 29 No. 30MM (L) BITS, S2 sandblasted, големина: SLOTTED: 6/6.5/8MM ; STAR: T25/27/30/35/40X2/45/50
 • Торкс: T27/30/35/40/45/50
 • Phillips: PH1/PH2/PH3X2/PH4X2
 • Pozi: PZ1/PZ2/PZ3X2/PZ4X2
 • 60MM & 80MM магнете држач
 • 120MM магнетен магнете држач
 • 30 парчиња 25MM (L) BITS, S2, во пластина кутија големина:  Slotted: 3/4/5/6; Phillips: PH1/PH2/PH3/PH4;
 • 80 парчиња 25MM (L) BITS, S2, IN 8 парчиња во пластина кутија, големина: STAR: 8/9/10/15/20x5PCS/25x4PCS/27x4PCS/30/40
 • Star : T8/9/10/15/20/25/27/30/40,
 • 3 парчиња  Spanner: 5/6/8MM
 • 3 парчиња Spline: 4/6/8MM
 • 3 парчиња. Troq: 6/8/10
 • 3 парчиња. Tri-wing: 1/2/3
 • 10 парчиња Pozi: PZ0x2PCS/PZ1x2PCS/PZ2x3PCS/PZ3x3PCS
 • 10 парчиња Hex with hole: H3x2PCS/H4x2PCS/H5x3PCS/H6x3PCS,
 • 20 парчиња. Phillips: PH0x5PCS/PH1x5PCS/PH2x5PCS/PH3x5PCS
 • Адаптер за насадни клучеви, 1/2FX3/8M
 • Coupler CRV SIZE: 1/2“ X 5/16”

Makita logo

 

 

 

Дополнителни информации

Тежина 90532 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…