Градинарска прскалка Аgrina 16 L

Почетна/Земјоделски прскалки/Градинарска прскалка Аgrina 16 L

Градинарска прскалка Аgrina 16 L

1,199.00 ден

Градинарска прскалка Аgrina 16 L

Опис

Градинарска прскалка Аgrina 16 L

Карактеристики и предности

  • Капацитет на резервоарот од 16 литри

 

Agrina logo

 

 

 

 

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…