Градинарска прскалка Аgrina 8 L

Почетна/Земјоделски прскалки/Градинарска прскалка Аgrina 8 L

Градинарска прскалка Аgrina 8 L

699.00 ден

Градинарска прскалка Аgrina 8 L

Опис

Градинарска прскалка Аgrina 8L

Карактеристики и предности

  • Капацитет на резервоарот од 8 литри

 

Agrina logo

 

 

 

 

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…