Хидрофор Black+Decker BXGP 1100XBE 1100W

Хидрофор Black+Decker BXGP 1100XBE 1100W

10,999.00 ден

Нема на залиха

Хидрофор Black+Decker BXGP 1100XBE 1100W.

Шифра за нарачка: 1607

 

 

Нема на залиха

Опис

Хидрофор Black+Decker BXGP 1100XBE 1100W

 

Карактеристики и предности

  • Хидрофор Black+Decker BXGP 1100XBE 1100W .
  • 24 Литарска боца.
  • Автоматски прекинувач.
  • Моќен  мотор.
  • Високи перформанси.
  • Заштита на моторот од прегрјување.

Спецификација на продуктот

Произведувач Black+Decker
Модел BXGP 600PBE 600W
Напојување 230 V – 50 Hz
Јачина на мотор 1100 W
Длабочина на усисување на вода 8.0 m
Висина на потиснување на вода 45 m
Проток на вода за литри/час 4600 l/h
Температура на вода max 35 °C
Работен притисок 1.5-3.0 bar
Приклучок на влез/излез 1″
Заштита на мотор од прегрјување IP X4
Должина на кабел метри 1 m
Tежина кг 14.1kg

Black+Decker-logo

 

 

 

 

Гаранција на продуктот 12 месеци.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…