Хидрофорна пумпа PROAIR CGP 600

Хидрофорна пумпа PROAIR CGP 600

4,999.00 ден

Хидрофорна пумпа PROAIR CGP 600

 

 

 

Опис

Хидрофорна пумпа PROAIR CGP 600

 

Карактеристики и предности

  • Хидрофорна пумпа PROAIR CGP 600

Спецификација на продуктот

 

Произведувач PROAIR
Модел CGP 600
Напојување 230 V – 50 Hz
Јачина на мотор 600 W
Длабочина на усисување на вода 7 m
Висина на потиснување на вода 35 m
Проток на вода за литри/час 3000  l/h
Температура на вода max 35 °C
Приклучок на влез/излез 1”- 3/4
Должина на кабел метри 10 m

 

 

 

 

Гаранција на продуктот 12 месеци.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…