Количка за терет FERM MAX. 150KG TTM1027

Почетна/FERM, Транспортни колички/Количка за терет FERM MAX. 150KG TTM1027

Количка за терет FERM MAX. 150KG TTM1027

3,499.00 ден

Количка за терет FERM MAX. 225KG TTM1028

Опис

Количка за терет FERM MAX. 150KG TTM1027

Карактеристики и предности

  • Фумени тркала
  • Рачка за буткање
  • Широка платформа

Спецификација на продуктот

  • Макс. товар                    150kg
  • Димензија                     734 х 480 mm
  • 2 подвижни тркала
  • 2 фиксни тркала

FERM logo

 

 

 

 

 

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Go to Top