Комбиниран чекан/кршач SDS MAX 1500W FERM HDM1042P

Почетна/FERM, SDS MAX Торни и Кршачи, Рачен електричен алат/Комбиниран чекан/кршач SDS MAX 1500W FERM HDM1042P

Комбиниран чекан/кршач SDS MAX 1500W FERM HDM1042P

29,999.00 ден

Комбиниран чекан/кршач SDS MAX 1500W FERM HDM1042P

Опис

Комбиниран чекан/кршач SDS MAX 1500W FERM HDM1042P

Карактеристики и предности

 • HEX футер
 • Моќна тешка машина (50Joule – 16kg)
 • 12 Степени на подесување
 • AVC – антивибрациска контрола
 • 5m гумен кабел

 

Спецификација на продуктот

 • Комбиниран чекан SDS MAX 1100W FERM HDM1043P
 • Напон                                    230-240V, 50Hz
 • Моќност                                1500W
 • Удари во минута                1.400/min
 • Футер                                     HEX 30 mm
 • Ударна енергија                 50 Joule
 • Тежина: 16 kg

Исорака

 • Рачка
 • Шпиц
 • Длето
 • Куфер

FERM logo

 

 

 

 

Гаранција 2 години.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Go to Top