Компресор Bormann MY2050 50L

Компресор Bormann MY2050 50L

9,999.00 ден

Компресор Bormann MY2050 со боца од 50 литри

Опис

Компресор Bormann MY2050 50L

Карактеристики и предности

  • Компресор Bormann MY2050 со боца од 50 литри

 

Спецификации

  • Напон 240 V ~ 50 Hz
  • Приклучна моќ 1.5 kW 2 HP
  • Проток на воздух 130 l/min
  • Работен притисок 8 bar
  • Број на излези 1

 

Bormann logo

 

 

Гаранција 12 месеци.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…