Кутија за алат Formula Carbo S 500

Почетна/Рачен алат/Кутии за алат/Кутија за алат Formula Carbo S 500

Кутија за алат Formula Carbo S 500

729.00 ден

Кутија за алат Formula Carbo S 500

Шифра за нарачка: 50364

Опис

Кутија за алат Formula Carbo S 500

Спецификација:

  • Димензија: 462 x 256 x 242
  • Заклучување со катанец
  • Алуминиумска рачка рачка
  • Удобни странични рачки
  • Внатрешна кутија
  • Кутија во капакот за организирање на штрафови

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.