Кутија за алат STUFF SEMI PROFI 12″ CARBO

Почетна/Рачен алат/Кутии за алат/Кутија за алат STUFF SEMI PROFI 12″ CARBO

Кутија за алат STUFF SEMI PROFI 12″ CARBO

289.00 ден

Кутија за алат STUFF SEMI PROFI 12″ CARBO

Шифра за нарачка: 20577

Опис

Кутија за алат STUFF SEMI PROFI 12″ CARBO

Спецификација:

  • Димензија: 312 x 167 x 130
  • Поликарбонатен капак
  • Удобна рачка
  • Алуминиумска затворачи
  • Практични странични рачки
  • Внатрешна кутија
  • Две кутии во капакот за штрафови

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.