Монтажен кит BISON TRANSPARENT CRT 310gr.

Почетна/BISON, Бои и Лакови, Епоксидни лепила, Лепила/Монтажен кит BISON TRANSPARENT CRT 310gr.

Монтажен кит BISON TRANSPARENT CRT 310gr.

569.00 ден

Монтажен кит BISON TRANSPARENT CRT 310gr.

Опис

Монтажен кит BISON TRANSPARENT CRT 310gr.

Карактеристики и примена

 • 100% транспарентен
 • Висока јачина на сврзување
 • Лесна примена
 • Служи за пополнување
 • Особено за ентериери
 • Без растворувач
 • Трајно еластичен
 • Универзална апликација
 • Соодветен за нерамни површини
 • Коригира
 • Отпорен на влага
 • Отпорен на температура

 

 

 

Bison logo

 

 

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.