Перач под висок притисок 1400W-110Bar FERM GRM1022

Почетна/Перачи под висок притисок/Перач под висок притисок 1400W-110Bar FERM GRM1022

Перач под висок притисок 1400W-110Bar FERM GRM1022

5,999.00 ден 4,999.00 ден

Перач под висок притисок 1400W-110Bar FERM GRM1022

Шифра за нарачка: 1022

Опис

Перач под висок притисок 1400W-110Bar FERM GRM1022

Карактеристики и предности

 • Турбо млазница
 • Млазница за промена на притисокот
 • Продолжеток на млазницата
 • Влезен приклучок (со филтер)
 • Женски приклучок
 • Црево за висок притисок: 5m
 • Електричен кабел за напојување: 5m
 • Тркалца и голема рачка за лесна преносливост

Перач под висок притисок 1400W-110Bar FERM GRM1022

Спецификации

 • Напон: 220-240V˜, 50/60Hz
 • Моќност: 1400W
 • Максимален притисок: 110Bar
 • Проток на вода (литри на час): 390L/H
 • Тежина: 5.8kg

Гаранција 1 година.

FERM logo

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…