Перач под висок притисок 1400W-110Bar WÜRTH FPP1400E

Почетна/Електричен градинарски алат, Перачи под висок притисок/Перач под висок притисок 1400W-110Bar WÜRTH FPP1400E

Перач под висок притисок 1400W-110Bar WÜRTH FPP1400E

5,490.00 ден

Перач под висок притисок 1400W-110Bar WÜRTH FPP1400E

Шифра за нарака: 140

Опис

Перач под висок притисок 1400W-110Bar WÜRTH FPP1400E

 

Спецификација на продуктот

Перач под висок притисок FPP1400E
Моќ на моторот 1400 W
Номинален притисок 80 bar
Максимален притисок 110 bar
Номинален проток 5.5 L/min
Максимален проток —  L/min
Дополнитлна опрема Пиштол и црево
Тежина: kg

 

farm by wurth

 

 

 

 

Гаранција на продуктот 24 месеци.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.