Перач под висок притисок BOSCH EasyAquatak 110

Почетна/BOSCH, Перачи под висок притисок/Перач под висок притисок BOSCH EasyAquatak 110

Перач под висок притисок BOSCH EasyAquatak 110

7,600.00 ден 5,699.00 ден

Перач под висок притисок BOSCH EasyAquatak 110 е совршено решение за чистење без напор, Компактен и брз алат за едноставно користење.

Шифра за нарака: 3510

Опис

Перач под висок притисок BOSCH EasyAquatak 110

Карактеристики и предности

 • Високо ефикасна моторна пумпа која овозможува брзи и лесни перформанси за чистење.
 • Компактен дизајн со широка основа за дополнителна стабилност и чување на сите додатоци.
 • Едноставна конекција за лесно подесување.
 • Варијабилна сила и ротирачки млазници за длабоко чистење.
 • Млазниците за детергент под висок притисок го намалуваат времето за чистење со брзо аплицирање на сапунот.

Спецификација на продуктот

Јачина на мотор 1.300 W
Макс. притисок 110 bar
Макс. проток 350 l/h
Макс температура на вода 40 °C
Систем на детергент Млазница за детергент под висок притисок
Тип на мотор Серија
Тип на пумпа 3 цилиндри
Материја на пумпа Полн метал
Должина на кабел 5 m
Должина на црево 5 m (PVC)
Тежина без прибор 3,8 kg
Млазница Цврста млазница за лепезаст млаз

Вклучени компоненти

 • BOSCH EasyAquatak 110
 • Bosch пиштол под виско притисок
 • Млазница
 • Црево 5 метри
 • Цврста млазница за лепезаст млаз
 • Ротациона млазница
 • Млазница за детергент под виско притисок, 450 ml
 • Филтер за вода

BOSCH добијте 3 наместо 2 години гаранција.

Едноставна постапка:

 1. Пријавете се на страницата на следниов MyBosch линк тука.
 2. Регистрирајте ги вашите Bosch електрични, градинарски и мерни алати за домшна употреба.
 3. Превземете го сертификатот за продожена гаранција.

BOSCH 3 години гаранција

 

 

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.