Перач под висок притисок BOSCH UniversalAquatak 130

Почетна/BOSCH, Перачи под висок притисок/Перач под висок притисок BOSCH UniversalAquatak 130

Перач под висок притисок BOSCH UniversalAquatak 130

13,340.00 ден 9,999.00 ден

Перач под висок притисок BOSCH UniversalAquatak 130 е совршено решение за брзо, прилагодливо и лесно чистење за голем број на ралични намени.

Шифра за нарака: 3512

Опис

Перач под висок притисок BOSCH UniversalAquatak 130

Карактеристики и предности

 • Повеќе наменски уред благодарејќи на млазница 3-во-1 со лепезаст, точкаст и ротациски млаз.
 • Тивката пумпа на моторот го прави чистењето удобно и лесно.
 • Млазницата под висок притисок за детергент од 450 мл штеди време бидејки брзо ја нанесува смесата за шампонирање.
 • Продолжената рачка и големите тркала гарантираат поголема мобилност и едноставно складирање.
 • Спојки на притисок и држач за пиштол за време на употреба за поголема практичност.

Спецификација на продуктот

Јачина на мотор 1.700 W
Макс. притисок 130 bar
Макс. проток 380 l/h
Макс температура на вода 40 °C
Систем на детергент Млазница за детергент под висок притисок
Тип на мотор Серија
Тип на пумпа 3 цилиндри
Материја на пумпа Полн метал
Должина на кабел 5 m
Должина на црево 6 m (PVC)
Тежина без прибор 7.8 kg
Млазница  млазница 3 во 1

Вклучени компоненти

 • BOSCH UniversalAquatak 130
 • Bosch пиштол под виско притисок
 • Млазница 3 во 1
 • Црево 6 метри
 • Млазница за детергент под виско притисок, 450 ml
 • Филтер за вода

BOSCH добијте 3 наместо 2 години гаранција.

Едноставна постапка:

 1. Пријавете се на страницата на следниов MyBosch линк тука.
 2. Регистрирајте ги вашите Bosch електрични, градинарски и мерни алати за домшна употреба.
 3. Превземете го сертификатот за продожена гаранција.

BOSCH 3 години гаранција

 

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…