Перач под висок притисок 2200W-170Bar FERM GRM1026

Почетна/Перачи под висок притисок/Перач под висок притисок 2200W-170Bar FERM GRM1026

Перач под висок притисок 2200W-170Bar FERM GRM1026

11,999.00 ден

Перач под висок притисок 2200W-170Bar FERM GRM1026

Шифра за нарачка: 1260

Опис

Перач под висок притисок 2200W-170Bar FERM GRM1026

Карактеристики и предности

 • Пиштол под притисок
 • Џет млазница
 • Брза спојка за приклучок на црево
 • Сад за шампон
 • Црево за висок притисок: 5m
 • Електричен кабел за напојување: 5m
 • Тркалца и голема рачка за лесна преносливост

Перач под висок притисок 2200W-170Bar FERM GRM1026

Спецификации

 • Напон: 220-240V˜, 50/60Hz
 • Моќност: 2200W
 • Максимален притисок: 170Bar
 • Проток на вода (литри на час): 450L/H
 • Старт/стоп систем за активација на мотор при притускување на копчето на пиштол за шприцање
 • Аксијална пумпа со три матални дизни и лесно метално куќиште
 • Компактен дизајн
 • Тежина: 12.0kg

Гаранција 1 година.

FERM logo

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…