Перач под висок притисок MAKITA HW102

Почетна/Перачи под висок притисок/Перач под висок притисок MAKITA HW102

Перач под висок притисок MAKITA HW102

6,999.00 ден

Перач под висок притисок MAKITA HW102

Шифра за нарачка:

Опис

Перач под висок притисок MAKITA HW102

Карактеристики и предности

 • Црево за висок притисок со заштита од виткање и вртлива приклучок на двете страни
 • “TSS” далечински управувач за целосно исклучување на чистачот
 • Проѕирен, од надвор монтажен филтер за доводна вода
 • Универзален електричен мотор со триплекс пумпа
 • Елоксирана алуминиумска глава на пумпата
 • Надворешен впрскувач на детергент
 • Брз приклучок за прибор и црево
 • Клипови од нерѓосувачки челик
 • Телескопска дршка
 • Пластични пиштол
 • Гумени тркала

Спецификација на продуктот

 • Моќност: 1.300 W
 • Максимален притисок: 100 bar
 • Максимален проток: 360 l/h
 • Должина на црево: 5 м
 • Макс. температура на влезната вода: 50 °C
 • Тежина: 5.8 kg

Makita logo

 

 

 

 

Makita 3 години продолжена гаранција

Добијте MAKITA 3 години продолжена гаранција. Со регистрација на вашиот производ до четири недели од купувањето.

Ргистрирај се тука за МАКИТА продолжена гаранција.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.