Пневматска хевталка VILLAGER VAT 8016

Почетна/Пневматски алат/Пневматски хефталки/Пневматска хевталка VILLAGER VAT 8016

Пневматска хевталка VILLAGER VAT 8016

1,899.00 ден

Пневматска хевталка VILLAGER VAT 8016

Опис

Пневматска хевталка VILLAGER VAT 8016

Карактеристики на продукт

  • Одличниот сооднос на моќностa и вртежниот момент спрема тежината гарантира дека со оваа пневматската алатка ќе ја завршите секоја работа со уживање

Спецификации

  • Приклучок 1/4 “
  • Работен притисок 6-10
  • Ширина на игла 0.66мм
  • Дебелина на игла 0.95мм
  • Длабочина 6-16мм

Logo villager

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…