Пневматски ударен одвртувач VILLAGER VAT 1072

Почетна/Пневматски алат/Пневматски ударни завртувачи/Пневматски ударен одвртувач VILLAGER VAT 1072

Пневматски ударен одвртувач VILLAGER VAT 1072

4,359.00 ден

Пневматски ударен одвртувач VILLAGER VAT 1072

Опис

Пневматски ударен одвртувач VILLAGER VAT 1072

Карактеристики и предности

  • Издржлив ударен механизам.
  • За затегнување на завртките на автомобилите, за монтажни работи и поправки.

Спецификации

  • Вртежен момент 680 Nm
  • просечна потрошувачка на воздух cfm/l/min:8/226
  • Приклучок за воздух 3/4”
  • тежина 3.8 kg

Logo villager

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…