Пневматски пиштол комплет VILLAGER WF-007

Почетна/Пневматски алат/Пневматски пиштоли/Пневматски пиштол комплет VILLAGER WF-007

Пневматски пиштол комплет VILLAGER WF-007

1,200.00 ден

Пневматски пиштол комплет VILLAGER WF-007

Опис

Пневматски пиштол комплет VILLAGER WF-007

Карактеристики и предности

  • Одличниот однос меѓу снагата и вртежниот момент спрема тежината гарантира дека Villager пвнематскиот пиштол ја извршува целата работа брзо и лесно.
  • Идеален алат за различни работи со зглобување.

 

Спецификации

  • Приклучок 1/4
  • Макс бр. вртежи во минута / вртежен момент 4500 rpm
  • 4 × длето 120 мм
  • 1 × дупли нипли
  • 1 × масло за подмачкување

Logo villager

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…