Пневматски ударен одвртувач 52 делен сет BORMANN BAI1500

Почетна/BORMANN, Пневматски алат, Пневматски ударни завртувачи/Пневматски ударен одвртувач 52 делен сет BORMANN BAI1500

Пневматски ударен одвртувач 52 делен сет BORMANN BAI1500

4,999.00 ден

Пневматски ударен одвртувач 52 делен сет BORMANN BAI1500

 

Опис

Пневматски ударен одвртувач 52 делен сет BORMANN BAI1500

 

Спецификација на продуктот

 

Произведувач BORMANN
Модел BAI1500
Ударен одвртувач 312 Nm
Рамна брусилка 2500 rpm
Дувалка
Прифат на дувалката 6 mm
Додатоци 49 парчиња
Тежина 8 kg

 

Bormann logo

 

 

 

Гаранција на продуктот 24 месеци.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.