Пневматски ударен одвртувач VILLAGER VAT 1070

Почетна/Пневматски алат/Пневматски ударни завртувачи/Пневматски ударен одвртувач VILLAGER VAT 1070

Пневматски ударен одвртувач VILLAGER VAT 1070

2,199.00 ден

Пневматски ударен одвртувач VILLAGER VAT 1070

Опис

Пневматски ударен одвртувач VILLAGER VAT 1070

Карактеристики и предности

  • Издржлив ударен механизам.
  • За затегнување на завртките на автомобилите, за монтажни работи и поправки.

Спецификации

  • Приклучок 1/4
  • Вртежен момент: 312 Nm
  • Приклучок за воздух 12,7 mm (1/2 ”)
  • Притисок: 6,2 бар

Logo villager

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…