Пневматски ударен одвртувач VILLAGER VAT 2070

Почетна/Пневматски алат/Пневматски ударни завртувачи/Пневматски ударен одвртувач VILLAGER VAT 2070

Пневматски ударен одвртувач VILLAGER VAT 2070

4,159.00 ден

Пневматски ударен одвртувач VILLAGER VAT 2070

Опис

Пневматски ударен одвртувач VILLAGER VAT 1072

Карактеристики и предности

  • Издржлив ударен механизам.
  • За затегнување на завртките на автомобилите, за монтажни работи и поправки.

Спецификации

  • Макс бр. RPM: 7000 вртежи во минута
  • Максимален вртежен момент: 610 Nm
  • Pritisak: 6,2 bar

Logo villager

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…