Полнач за акумулатори MAK STERN PN 12/10

Почетна/Полначи за акумулатори/Полнач за акумулатори MAK STERN PN 12/10

Полнач за акумулатори MAK STERN PN 12/10

2,599.00 ден

Полнач за акумулатори MAK STERN PN 12/10 од 36Ah до 150Ah.

Шифра за нарачка: 13445

Опис

Полнач за акумулатори MAK STERN PN 12/10

  • Полначите за акумаулатори се користат за полнење на сите видови акумулатори од 36Ah до 150Ah.
  • Полначите наоѓаат широка примена како во индустријата и занаетчиството, така и во секојдневниот живот, особено во зимскиот период.
  • Посебно се погодни и практични за во автоелектричарски работилници.

Спецификација на продуктот

  • Напон                                                          230V, 50Hz
  • Капацитет на акумулатор                    Min. 36 Ah/Max. 150 Ah

makstern logo

 

 

 

Гаранција 2 години.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…