Правосмукалка за суво и мокро REM MCI 6291

Почетна/Правосмукалки, Рачен електричен алат/Правосмукалка за суво и мокро REM MCI 6291

Правосмукалка за суво и мокро REM MCI 6291

19,999.00 ден

Правосмукалка за суво и мокро REM MCI 6291

Шифра за нарачка:

Опис

Правосмукалка за суво и мокро REM MCI 6291

Карактеристики

  • MCI машините за усисивање на прав и течности се водечки во нивната класа
  • Тие се долготрајни поради нивната робусна конструкција, моќни мотори и отпорни на ‘рѓа
  • 2 професионални мотори
  • Компактен дизајн.
  • Резервоар INOX со капацитет од 62 l
  • Ергономска рачка
  • Тркала за лесен транспорт и складирање на додатоци

Спецификација на продуктот

Правосмукалка REM Elektro Maschinen MCI 6291
Број на мотори 2
Моќност 2 x 1300 W
Проток на воздух 410 m3/h
Капацитет на сад за одпад 62 l
Напојување 230V / 50Hz
Димензии 580 x 740 x 930 mm
Тежина 24 kg

rem power

 

 

Гаранција на продуктот 12 месеци.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.