Правосмукалка за суво и мокро REM MCI 6401

Почетна/Правосмукалки, Рачен електричен алат/Правосмукалка за суво и мокро REM MCI 6401

Правосмукалка за суво и мокро REM MCI 6401

23,999.00 ден

Правосмукалка за суво и мокро REM MCI 6401

Шифра за нарачка:

Опис

Правосмукалка за суво и мокро REM MCI 6401

Карактеристики

  • MCI машините за усисивање на прав и течности се водечки во нивната класа
  • Тие се долготрајни поради нивната робусна конструкција, моќни мотори и отпорни на ‘рѓа
  • 3 професионални мотори
  • Компактен дизајн
  • Резервоар INOX со капацитет од 62 l
  • Ергономска рачка
  • Тркала за лесен транспорт и складирање на додатоци

Спецификација на продуктот

Правосмукалка REM Elektro Maschinen MCI 6401
Број на мотори 3
Моќност 3 x 1200 W
Проток на воздух 630 m3/h
Капацитет на сад за одпад 62 l
Напојување 230 V / 50 Hz
Димензии 520 x 520 x 960 mm
Тежина 26 kg

rem power

 

 

Гаранција на продуктот 12 месеци.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.