Премиум магнетно метро од 8 метри Milwaukee

Почетна/Ласери и мерни инструменти/Рачни метри/Премиум магнетно метро од 8 метри Milwaukee

Премиум магнетно метро од 8 метри Milwaukee

1,299.00 ден

Премиум магнетно метро од 8 метри Milwaukee

Артикал: 4822 73 08

 

Опис

Премиум магнетно метро од 8 метри Milwaukee

Milwaukee Премиум магнетни метри.👇Цени на линкот подолу!👇http://alatzase.com/product-category/laseri-i-merni-instrumenti/racni-metri/

Posted by Alatzase on Saturday, January 11, 2020

Карактеристики и спецификации

  • Најлонска обвивка од обете страни за одлична издржливост и заштита од прашина, нечистотија, остатоци и вода
  • Лесен и апсорбирбцијален слој на лентата што ја прави лентата лесна за читање и при силна светлина
  • Кочница на прстот за поудобно зафаќање вградена заштита на прстите при собирање на лентата
  • Двојни магнети зја држење на куката и спречување на лизгање на лентата од материјалот
  • Врвен квалитет со ширина на лента од 27 mm и засилување на рамката на 5 места
  • Клип за ремени и дополнителна рачки од 360 за лесно закачување на материјал
  • Компактен и ергономски дизајн и гумен зафат за поголема удобност

 

Milwaukee logo

 

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.