Пумпа за базени VILLAGER VSSP 15000

Пумпа за базени VILLAGER VSSP 15000

7,759.00 ден

Пумпа за базени VILLAGER VSSP 15000

Опис

Пумпа за базени VILLAGER VSSP 15000

Спецификации

 • Тип на мотор Електричен мотор
 • Работен напон 230 V ~ 50 Hz
 • Приклучна сила 800 W
 • Дијаметар на вшмукување (Ø) 2
 • Дијаметар на излез (Ø) 2
 • Максимална длабочина на влечење 3 m
 • Максимална висина на воден столб 16,5 m
 • Максимален проток на вода 15 m³ / h
 • Макс. температура на водата 35 ° C
 • Тип на куќиште на пумпа Пластика
 • Тежина 11 кг

Logo villager

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…