Работна маса FERM WBM1004

Почетна/FERM, Работни маси/Работна маса FERM WBM1004

Работна маса FERM WBM1004

1,999.00 ден

Работна маса FERM WBM1004

Опис

Работна маса FERM WBM1004

Карактеристики и предности

  • Максимален капацитет на носивост 150 kg
  • Плочи од бамбус

Спецификација на продуктот

  • Висина на масата 780 mm
  • Димензија кога масата е отворена 605 х 635 х 780 mm
  • Димензии кога масата е затворена 605 х 105 х 920 mm
  • Димензии на работните плочи 2 парчиња 605 х 120 х 16 mm
  • Тежина 4.9 kg

FERM logo

 

 

 

 

 

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Go to Top