Скала метална 20-03 ALPOS

//Скала метална 20-03 ALPOS

Скала метална 20-03 ALPOS

1,499.00 ден

Скала метална 20-03 ALPOS со 3 газишта за домашни потреби проектирани и произведени по стандард EN14183 и можност за оптоварување до 150 кг.

Шифра за нарачка: 10122

Опис

Скала метална 20-03 ALPOS

Карактеристики и предности

  • За домашни потреби
  • Метална скала со 3 газишта
  • Носивост на скалата : 150 кг
  • Стандард: EN14183
  • Височина на склата: 1,15 м
  • Тежина: 5.75 кг
  • Скалите се проектирани и произведени по стандард EN14183 и можност за оптоварување до 150 кг.

alpos logo

 

 

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…