Спирално пневматскo црево за воздух со конектор 5м, 25Br VILLAGER

Почетна/Пневматски алат/Пневматски прибор и црева/Спирално пневматскo црево за воздух со конектор 5м, 25Br VILLAGER

Спирално пневматскo црево за воздух со конектор 5м, 25Br VILLAGER

349.00 ден

Спирално пневматскo црево за воздух со конектор 5м, 25Br VILLAGER

Опис

Спирално пневматскo црево за воздух со конектор 5м, 25Br VILLAGER

Спецификации

  • Приклучок 3/8″ 1/4″
  • Максимален притисок 8 бар
  • Маса 0.3кг
  • Должина 5м

Logo villager

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…