Зимска заштитна јакна и панталони COLLINS сина

Почетна/Заштитна опрема/Зимска заштитна облека и опрема/Зимска заштитна јакна и панталони COLLINS сина

Зимска заштитна јакна и панталони COLLINS сина

3,499.00 ден 2,599.00 ден

Зимска заштитна јакна и панталони COLLINS сина

Комплетот одговара на европскиот стандард:

ЕN 342 – Основни и дополнителни барања за зимска заштита на работното облекло.
CE logo

Опис

Зимска заштитна јакна и панталони COLLINS сина

  • Водо и термо заштитен комплет составен од јакна и полукомбинезон од марката Stenso.
  • Состав: 100% полиестер, рефлектирачки ленти на палтото и панталоните
  • Достапна во сина боја
  • Достапни големини S, M, L, XL, 2XL, 3XL

Комплетот одговара на европскиот стандард:

ЕN 342 – Основни и дополнителни барања за зимска заштита на работното облекло.

STENSO

 

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…