Перач под висок притисок BOSCH Advanced Aquatak 150

Почетна/BOSCH, Перачи под висок притисок/Перач под висок притисок BOSCH Advanced Aquatak 150

Перач под висок притисок BOSCH Advanced Aquatak 150

29,200.00 ден 21,999.00 ден

Перач под висок притисок BOSCH Advanced Aquatak 150

Опис

Перач под висок притисок BOSCH Advanced Aquatak 150

Карактеристики и предности

 • Повеќе наменски уред благодарејќи на млазница 3-во-1 со лепезаст, точкаст и ротациски млаз.
 • Тивката пумпа на моторот го прави чистењето удобно и лесно.
 • Млазницата под висок притисок за детергент од 550 мл штеди време бидејки брзо ја нанесува смесата за шампонирање.
 • Продолжената рачка и големите тркала гарантираат поголема мобилност и едноставно складирање.
 • Спојки на притисок и држач за пиштол за време на употреба за поголема практичност.

Спецификација на продуктот

Јачина на мотор 2.200 W
Макс. притисок 150 bar
Макс. проток 480 l/h
Макс температура на вода 40 °C
Систем на детергент Млазница за детергент под висок притисок
Тип на мотор Серија
Тип на пумпа 4 цилиндри
Материја на пумпа Полн метал
Должина на кабел 5 m
Должина на црево 8 m (PVC)
Тежина без прибор 22.5 kg
Млазница  млазница 3 во 1

Вклучени компоненти

 • BOSCH Advanced Aquatak 150
 • Bosch пиштол под виско притисок
 • Ролна за црево
 • Стабилна џет фарм млазница
 • Стандардна млазница за различити млазови
 • Црево 8 метри
 • Млазница за детергент под виско притисок, 550 ml
 • Метален филтер за вода

BOSCH добијте 3 наместо 2 години гаранција.

Едноставна постапка:

 1. Пријавете се на страницата на следниов MyBosch линк тука.
 2. Регистрирајте ги вашите Bosch електрични, градинарски и мерни алати за домшна употреба.
 3. Превземете го сертификатот за продожена гаранција.

BOSCH 3 години гаранција

 

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават коментар.

Можеби ке ви се допадне…

Go to Top